bez tytułu
2010-08-19 @ 18:47:20
Kurde, ale się teraz uśmiałam z tej notki z dnia 2.07.08, lol. Tragicznie piszę po angielsku, zresztą nie nadaję się do tego, dlatego jakby co to teraz po polsku. Zresztą nie powinno mnie tu być <i nie było xd>, ponieważ to w końcu ma być blog po angielsku. Nawet w j. polskim nie jestem dobrą pisarką <hahaha>.
Hahaha, wchodzę tu raz na rok, ostatnio byłam tu we wrześniu 2009 xD
Tragedia..
Comments


Ewela089
Hej , jestem tu nowa i też mam problemy z ang , ale w przyszłości chciałabym być nauczycielką j. ang więc muszę się szkolić , a najlepszy i najciekawszy sposób takiej nauki jest pisanie bloga po ang:) Odwiedź mnie czasem na moim blogu od czasu do czasu coś tam dodam , choć fakt , że mało mam tego wolnego czasu. Jak tam wakacje ? Bo moje tragicznie:D A fakt , zapomniałam się przedstawić...jestem Ewelina:)
Bruxa
Mój angielski leży. Moim największym problemem jest przypomnienie sobie słówek. Mam nadzieje, że im więcej będę pisać tym szybciej będę odnajdywała angielskie słowa w mojej głowie.
Moje notki pisze z translatorem ; )
Brux
ivi
Jak miło, nie jestem sama :) Też chcę odkurzyć mój angielski, bo kuleje i to bardzo, mam wrażanie,że jedyne co pamiętam to "jak się masz?"
Bruxa - moim kompanem też jest translator, mam nadzieję,że z biegiem czasu będę po niego sięgała znacznie rzadziej :)

Ivi
agatte
cieszę się, że są też takie osoby jak ja, powinniśmy jakąś grupę stworzyć 'razem z angielskim' xd nie no żart.
dzięki za odwiedziny :)

Add comment

Your nick:
 przepisz poprawnie kod

kod z obrazka:


  
This is english blog. User writes in english. If you would like to have blog like this, you can register your own for free.
Register your own english blog
Język angielski matura z angielskiego Gramatyka angielska